loading
  • Testid Rootsis polaarjoonel kuni -30oC pakases
  • Rüsselsheimi EMC labor testib sõiduki vastupanu elektromagnetkiirgusele
  • Saksamaal Dudenhofeni testikeskuses veermiku viimistlemine

 Kuuenda põlvkonna Opel Corsa valmistub sügiseseks esmaesitluseks. Uus Corsa on loodud kõige moodsamate, kiiremate ja efektiivsemate virtuaalsete arendusmeetodite abil ning nüüd läbib see Opeli inseneride tavapärase testikadalipu, viimistlemaks seda vastavalt reaalse maailma oludele.

Alates jaanuarist on Opeli veermiku-, mootori-, elektroonika-, valgustus- ja muud eksperdid ära kasutanud Rootsi Lapimaa pikka polaartalve, et testida uut Corsat eriti madalatel temperatuuridel nii lumistel teedel kui ka külmunud järvedel.

Rüsselsheimi laboratooriumides on juba on läbitud elektromagnetilise vastavuse katsed (EMC). Kõik elektroonikasüsteemid tõestasid oma immuunsust elektromagnetilisele kiirgusele – kõik need on häirete eest optimaalselt kaitstud.

Lisaks toimuvad praegu Dudenhofeni testikeskuses suure sõidukiiruse testid. Opel on selgelt sõnastanud eesmärgi – pakkuda parimat veermikku, mis tagaks optimaalses tasakaalus ohutuse, mugavuse ja sõidurõõmu. Eriti kõrged standardid on kehtestatud vedrustuse ja roolisüsteemi tööle suurtel kiirustel, seepärast testitatkes ja seadistatakse uut Corsat just Saksamaa kiirteedel.

Uus Corsa saabub tellimiseks eelmüüki juba sel suvel ning esimesed autod jõuavad klientideni sügisel.

Tagasi ülesse